Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

"Dzień Chleba – Smaki Naszych Dziadków" pod takim hasłem odbyło się w dniu 27 sierpnia br., powiatowe i miejsko-gminne święto plonów w Staszowie.

Czytaj więcej...

25 sierpnia na Zamku Królewskim w Sandomierzu odbyła się V edycja międzynarodowych spotkań sieciujących B2B pt. „Potencjał eksportowy i handlowy świętokrzyskich producentów sektora spożywczo - przetwórczego”.

Czytaj więcej...

W Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach 23.08.2017r. odbył się briefing prasowy Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa (POPŻ).

Czytaj więcej...

To już 20 lat wydarzenia „Święto Śliwki”, które w minioną niedzielę odbyło się w Szydłowie. Była to okazja do podziękowania sadownikom za ich pracę.

Czytaj więcej...

Michałowską stadninę we wtorek 15 sierpnia br., odwiedziły tłumy ludzi. Po raz pierwszy w historii połączono zakończenie Święta Konia Arabskiego z festynem i Dniem Otwartym w stadninie. Szczególnie cieszyły się dzieci, które z zaciekawieniem oglądały i dotykały zwierzęta. Agencja Rynku Rolnego wzięła udział w wydarzeniu.

Czytaj więcej...

W niedzielę 13 sierpnia  w Koprzywnicy odbyły się obchody Święta Plonów. Dożynki były dobrą okazją do podziękowania rolnikom za ich codzienny trud pracy.

Czytaj więcej...

Zgodnie z lokalną tradycją 6 sierpnia br. na Stadionie Sportowym w Wilczycach, odbyło się XI Gminne Święto Plonów. W wydarzeniu wzięli udział również przedstawiciele Agencji Rynku Rolnego.

Czytaj więcej...

Tłumy gości odwiedziły Osadę Średniowieczną w Hucie Szklanej w niedzielę 23 lipca 2017 roku. Powodem tego była siódma już edycja  Święta Zalewajki. Agencja Rynku Rolnego była współorganizatorem imprezy oraz ufundowała nagrodę główną oraz upominki dla każdego KGW biorącego udział w rywalizacji.

Czytaj więcej...

VII Walne Zgromadzenie Świętokrzyskiej Izby Rolniczej V kadencji odbyło się 20.07.2017 r. w Gospodarstwie Agroturystycznym „Wojtasówka” w Obrazowie. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele: Agencji Rynku Rolnego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Agencji Nieruchomości Rolnych.

Czytaj więcej...

Już po raz dwudziesty drugi, 2 lipca br. w Dwikozach odbyło się Wojewódzkie Święto Pomidora.

Czytaj więcej...

Informacje z Oddziałów Terenowych