Współpraca międzynarodowa

Materiał
siewny

Organizacja rynku mleka

PROW

Współpraca międzynarodowa

Owoce
i warzywa
w szkole

Mleko
w szkole

Pomoc
Żywnościowa

Analizy
i prognozy rynkowe

Rejestracja przedsiębiorców

Embargo rosyjskie

 

 

W Dzień Wojska Polskiego 15 sierpnia 2017 r. na Placu Grunwaldzkim w Gorzowie Wielkopolskim na dzieci czekało wiele atrakcji, nie tylko militarnych. Agencja Rynku Rolnego przygotowała stoisko, na którym zostało zorganizowane letnie kino z „Ekipą Chrumasa”.

Czytaj więcej...

Pierwszy z cyklu briefingów prasowych o Programie Operacyjnym Pomoc Żywnościowa (POPŻ) w Polsce za nami. Odbył się on w Gorzowie Wielkopolskim 24 lipca 2017 r. w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim. Na spotkaniu podsumowano Podprogram 2016, który był realizowany w ramach POPŻ 2014 – 2020.

Czytaj więcej...

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Gorzowie Wielkopolskim 9 lipca zorganizował na plaży miejskiej w Lubniewicach plenerowe warsztaty kulinarne. Celem wydarzenia była promocja produktów rolno-spożywczych oraz podkreślenie walorów zdrowotnych owoców i warzyw.

Czytaj więcej...

W związku ze zbliżającymi się wakacjami młodzi gorzowianie wzięli udział w Konferencji Młodzieży pod nazwą „Wakacje bez zagrożeń”, które odbyło się 5 czerwca w Filharmonii Gorzowskiej. Spotkanie zorganizowała radna miasta i prezes Fundacji „Czysta Woda” pani Grażyna Wojciechowska.

Czytaj więcej...

Młodzi kucharze wzięli udział w Festiwalu Lubuskich Smaków, który odbył się 7 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim.

Czytaj więcej...

„Bo gdy wiosna buchnie majem…Cały świat się majem stanie…” w takt piosenki śpiewanej przez zespół ludowy w kompleksie pałacowo-krajobrazowym Glisno w dniach 27-28 maj odbyła się XXVI edycja Targów Rolniczych organizowanych przez Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku.

Czytaj więcej...

Agencja Rynku Rolnego po raz pierwszy wzięła udział w Kiermaszu ogrodniczym organizowanym przez Zespół Szkół Ogrodniczych w dniu 07.05.2017 r., który już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń związanych z ta tematyką w północnej części województwa lubuskiego.

Czytaj więcej...

Wizyta w Lubuskim Ośrodku Innowacji i Wdrożeń Agrotechnicznych była świetną okazją do zapoznania młodzieży z technologią wytwarzania, przetwarzania a także doskonalenia żywności.

Czytaj więcej...

Oddział Terenowy ARR w Gorzowie Wielkopolskim wraz z Lubuską Izbą Rolniczą zorganizował spotkania dla rolników województwa lubuskiego, które odbyły się w Górecku, Międzyrzeczu, Żarach, oraz we Wschowie.

Czytaj więcej...

Informacje z Oddziałów Terenowych